Ekspresy do biura

Ekspresy do biura
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

ekspresy-do-biura-8Kawa w biurze to podstawa wydajnej i efektywnej pracy, a im kawa lepsza, tym lepszy nastrój pracowników. A wszyscy wiedzą, że najlepsza kawa to ta z ekspresu – czarne espresso, latte czy zwykła biała kawa – co kto lubi, ale dobrej jakości ziarna, świeże mleko i porządny ekspres to klucz do sukcesu.

Jaki ekspres wybrać, by był tak wydajny, jak wydajni powinni być pracownicy? Przede wszystkim powinien być odporny i szybki – tak, by w krótkim czasie można było przygotować wiele kaw i by tak intensywne użytkowanie nie doprowadziło do awarii. Stąd wniosek, że ekspresy do biura to nie rzecz, na której warto oszczędzać. Inwestycja w dobry jakościowo i wydajny ekspres zwróci się kilkukrotnie w uśmiechach i energii, jaką zapewni pracownikom biurowym ulubiony napój.

Poza oczywistymi parametrami należy zwrócić uwagę na pojemność podajników na kawę i mleko – uzupełnianie ich po co drugiej kawie z czasem stanie się meczące. Kolejna niezwykle istotna kwestia to sprawa higieny. Dobrze byłoby się upewnić i przekonać osobiście, czy ekspres jest wystarczająco łatwy w utrzymaniu i myciu, czy na przykład wyjmowanie poszczególnych elementów w celu wyszorowania ich nie będzie zbyt kłopotliwe. Wiele urządzeń ma systemy samooczyszczania, które są znacznym usprawnieniem w wypadku urządzeń używanych przez wiele osób w jednym czasie.

Podobne wpisy tematyczne online: