Imprezy okolicznościowe – Żagań

Imprezy okolicznościowe – Żagań
1 vote, 10.00 avg. rating (138% score)

Z największą przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o otwarciu naszej nowej restauracji. Oferujemy Państwu bardzo smaczne posiłki kuchni dalekiego wschodu, w tym kuchni bałkańskiej, japońskiej i chińskiej przygotowywane przez kucharzy, którzy kształcili się w najlepszych restauracjach Japonii, Chin, a także w Indiach.
Smaczne jedzenie serwujemy w nastrojowych i komfortowo wyposażonych wnętrzach, w których motywem przewodnim wystroju jest Daleki Wschód. Wizyta w naszej restauracji to podróż do dalekich krain. Zapewniamy bardzo miłą i nastrojową atmosferę oraz najwyższej jakości obsługę.
U nas zjedzą Państwo każdy posiłek dnia. Proponujemy Państwu dodające siły i energii śniadania, sycące obiady i lekkie kolacje. Organizujemy również wszelkie imprezy okolicznościowe, w tym między innymi wesela, komunie, chrzciny i imieniny. Do Państwa dyspozycji możemy przygotować salę nawet dla pięćdziesięciu gości.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo galerię zdjęć naszej restauracji oraz aktualnie obowiązujące menu.

Podobne wpisy tematyczne online: